javaz

گروه فني مهندسي آذرمهر ( Matra ) از سال 1355 در صنعت آسانسور به طور رسمي فعاليت خود را آغاز کرده است. اين گروه با الهام گرفتن از سيستم آسانسورهاي اوتيس آغاز به ساخت تابلوهاي رله اي نمود و در طول گذشت سال‌ها و پيشرفت تکنولوژي در جهت به روز رساني تابلو فرمان‌هاي خود کوشا بوده است بطوريکه نقش مهمي در ساخت و توليد انواع تابلو فرمان ونصب آسانسور در ايران داشته و به عنوان پيشکسوت در اين صنعت شناخته مي‌شود.

تابلو فرمان‌هاي اين شرکت جهت سهولت استفاده کاربران داراي منوي فارسي مي‌باشد. محصولات ما از آخرين مصوبه قوانين اداره استاندارد و ايمني آسانسورها پيروي مي‌کنند و داراي جواز توليد انواع تابلو فرمان آسانسور از سازمان وزارت صنايع و معادن مي‌باشد.

گروه فني مهندسي آذرمهر ( Matra ) به دليل داشتن تجربه طولاني در ساخت تابلو فرمان و نصب آسانسور محصولات خود را به گونه‌اي طراحي کرده است که با پيچيدگي‌هايي که نصاب در هنگام نصب و تعمييرات با آن برخورد مي‌کند، مواجه نمي‌شود ( از جمله انواع آلارم‌ و خطاهاي غير ضروري) مهندسين اين گروه از جمله جوانان توانمند در عرصه مهندسي برق و کامپيوتر مي‌باشند و محصولات اين شرکت را به گونه‌اي طراحي کرده‌اند که همواره مطابق با تکنولوژي روز و سليقه کاربران گرامي مي‌باشد.برنامه‌هاي نوشته شده در اين تابلو فرمان‌ها توسط مهندس رامين آذرمهر فارغ التحصيل رشته مهندسي کامپيوتر در مقطع کارشناسي ارشد از دانشگاه اوتاواي کشور کانادا مي‌باشد که هم اکنون مشغول تدريس در همين دانشگاه مي باشند

سابقه ما در نصب انواع آسانسور اعم از باربر، ماشين‌بر، هيدروليک، آسانسور شيبدار، Hill side elevator و آسانسورهاي سرعت بالا با موتورهاي گيرلس پشتيبان و ضامن حرفه ما ‌مي‌باشد.